HABERLER
  • Son Güncelleme : 15.03.2023 12:51
  • Haber Giriş : 14.03.2023 21:17
  • Etkinlik : 18.03.2023

Türk Kira Hukukunda Güncel Gelişmeler Sempozyumu

İstanbul Barosu ve İstanbul Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından düzenlenen “Türk Kira Hukukunda Güncel Gelişmeler” sempozyumu, 18-19 Mart 2023 Cumartesi-Pazar 10.00-17.00 saatleri arasında Medipol Üniversitesi Kavacık Güney Yerleşkesi Konferans Salonu’nda yapılacaktır.

Sempozyumun açılış konuşmasını İstanbul Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşe Nuhoğlu ve İstanbul Barosu Yönetim Kurulu Üyesi, Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi Av. Doç. Dr. Ahmet Ayar gerçekleştirecek.

İstanbul Barosu Denetleme Kurulu Üyesi Av. Dr. Yusuf Can Delipınar, ikinci gün saat 14.00’de  “Kira  bedelinin ciroya endeksli olarak belirlendiği durumlarda kira bedelinin tespiti davası” konulu sunum yapacak.

Sempozyum, İstanbul Medipol Üniversitesi Kavacık Güney Yerleşkesi Konferans Salonu’nda yüz yüze gerçekleştirilecek olup aynı zamanda ZOOM üzerinden de canlı olarak yayınlanacaktır.

Etkinlik gününde ZOOM bağlantısına ulaşmak için formu doldurabilirsiniz.

https://forms.office.com/r/4pdthzJFft

SEMPOZYUM PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ.

İstanbul Medipol Üniversitesi Kavacık Güney Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan “Türk Kira Hukukunda Güncel Gelişmeler” sempozyumuna İstanbul Barosu tarafından meslektaşlarımızın ulaşımı için Cumartesi-Pazar günleri gidiş ve dönüş için servis tahsis edilmiştir.

Servis noktaları ve saatleri aşağıdaki gibidir:

ANADOLU YAKASI

-Kadıköy Haldun Taner Sahnesi önü  saat: 08.50

-Üsküdar Vapur İskelesi karşısı otobüs durakları önü saat: 09.00

 

AVRUPA YAKASI

-Bakırköy Belediyesi önü saat: 08.30

-Şişhane Pera Palas arkası merdivenler saat: 08.50

-Beşiktaş Deniz Müzesi önü saat: 09.00

DÖNÜŞ SAATİ, SEMPOZYUM BİTİMİDİR.


 

 

YAZDIR
Yükleniyor...