HABERLER
  • Son Güncelleme : 12.02.2023 23:13
  • Haber Giriş : 08.02.2023 12:23
  • Etkinlik : 07.02.2023

Yardım TIR’ımız Deprem Bölgesine Gönderildi

MESLEKTAŞLARIMIZLA ELE ELE VEREREK TOPLADIĞIMIZ YARDIMLARI DEPREM BÖLGESİNE ULAŞTIRIYORUZ

İstanbul Barosu’nun deprem bölgesine destek için başlattığı kampanya kapsamında Adliyelerdeki Baro birimlerinde toplanan yardımlar TIR’a yüklenerek deprem bölgesine gönderildi.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ili etkileyen deprem nedeniyle başlatılan kampanya kapsamında Çağlayan Adliyesi, İstanbul Anadolu Adliyesi, Bakırköy Adliyesi ve Büyükçekmece Adliyesi’nde toplanan ayni yardımlar dün Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde TIR’a yüklenerek gönderildi.

İstanbul Barosu Başkanı Av. Filiz Saraç, Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Gülderen Z. Kavak Yıldırım, Av. Sinan Naipoğlu, Av. Doç. Dr. Ahmet Ayar, Av. Elif Çalışkan, Av. Hüseyin Köprülü, Staj Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Başkanı Av. Özlem Aksungar, Avukat Hakları Merkezi Sözcüsü Av. Ramazan Çakmakcı ile birlikte çok sayıda meslektaşımızın yer aldığı çalışmalar gece boyunca devam etti. Yardımlar TIR’a yüklenerek  deprem bölgesine gönderildi.

Meslektaşlarımızla ele ele vererek topladığımız yardımları deprem bölgesine ulaştırmaya devam edeceğiz.

Deprem bölgesine ulaştırılmak üzere temiz;

Çadır, çadır içi soba, ısıtıcı, battaniye, uyku tulumu, bebek bezi, bebek maması, biberon, bebek ve çocuklar için sentetik içlik, çocuk ve yetişkinler için ayakkabı ve bot, eldiven, kaşkol ve bere, ıslak mendil, dezenfektan, hijyenik ped, el feneri, kalem pil, kibrit, çakmak, kışlık kıyafet, iç çamaşırı, konserve gibi bozulmayacak gıda malzemeleri, tuvalet kağıdı, medikal malzeme, termal çorap gibi ayni yardımlarınızı aşağıdaki birimlerimize yapabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Adliyesi E Blok Baro Odası

Görevli Personel: Yüksel Köse

Çağlayan Adliyesi -1. Kat Ana Baro Odası

Görevli Personel: Mehmet Karaca

Bakırköy Adliyesi Avukat Ersin Arslan Baro Hizmet Binası

Görevli Personel: Hüseyin Dündar

Büyükçekmece Adli Yardım Binası

Görevli Personel: Zuhal Demirel

Not: Yapacağınız ayni yardımlarla ilgili her türlü sorunuz için 0530 584 75 03 telefon numarasını arayabilirsiniz.


 

YAZDIR
Yükleniyor...