HABERLER
  • Son Güncelleme : 13.04.2022 16:11
  • Haber Giriş : 19.04.2022 13:14
  • Etkinlik : 18.04.2022

HFSK Tarafından Düzenlenen Makale Yarışmasının Tanıtımları Sürüyor

İstanbul Barosu Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi Komisyonu tarafından düzenlenen “Yargı Sisteminin Sorunları ve Çözüm Yolları” başlıklı programın tanıtımları sürüyor.

Bursa Barosu Eğitim Merkezi BUBEM tarafından düzenlenen konferanslar dizisinde 18 Nisan 2002 günü, hukuk yazarlığı ve eğitimciliği ile öne çıkan Denizli Barosu Üyesi ve HFSK makale yarışmasında jüri üyesi olan Av. Adil Giray Çelik konuk oldu. Etkinliğe HFSK Başkanı Av. İbrahim Aycan da katıldı.

Konferans başlangıcında yarışmanın afişleri salona asıldı ve broşürler tüm katılımcılara dağıtıldı.

Jüri Üyesi Av. Adil Giray Çelik makale yarışması hakkında bilgi verdikten sonra HFSK başkanı Aycan’ı salona takdim etti ve hukukçuların düşünerek, yazarak çalışmaya katkı sunmalarını rica etti.

Aycan tarafından Bursa Barosu Başkanı Av. Metin Öztosun, önceki başkanlardan Av. Ali Arabacı, yönetim kurulu üyeleri Av. Nilay Parlar ve Av. Ali Rıza Ataer ile yapılan görüşmelerde, İstanbul Barosu Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi Komisyonu tarafından düzenlenen “Yargı Sisteminin Sorunları ve Çözüm Yolları” başlıklı programın detayları hakkında bilgi verdi. Öztosun, makale yarışmasına destek verdiklerini ve Bursa Barosu avukat ve stajyer avukatlarının yarışmaya katılmaları için teşvik ettiklerini belirtti.   

HFSK Başkanı Aycan, Öztosun ve yönetim kurulu üyelerine verdikleri destekten ötürü teşekkür etti. 

YAZDIR
Yükleniyor...