HABERLER
  • Son Güncelleme : 13.04.2022 11:26
  • Haber Giriş : 12.04.2022 11:40
  • Etkinlik : 10.04.2022

İstanbul Barosu Mentorluk Projesi

İkinci Mentor Eğitimi de Yapıldı

İstanbul Barosu Kalite Koordinasyon Kurulu’nun 09-10 Nisan 2022 tarihinde düzenlediği iki tam günlük mentore ğitimi kapsamında 26 meslektaşımız daha ‘Mentor Avukat’ olarak aramıza katıldı.

Mentorlara ve mentilere yönelik ayrı ayrı gerçekleştirilen eğitimler ile iki grubun sayıları her geçen gün artıyor. İstanbul Barosu’na üye avukatların mentorluk görüşmelerine özgülenen web sistemi içinde yürütülen mentorluk görüşmelerin sayısı da buna bağlı olarak artıyor.

Hem eğitime katılanların geri bildirimlerini ve hem de mentorluk görüşmelerine katılanların memnuniyet derecelendirmelerini izliyoruz.

İstanbul Barosu Mentorluk Projesiyle ilgili değerlendirme yapan İstanbul Barosu Kalite Koordinasyon Kurulu Başkanı Av. Humral Tan, “mentor ve menti sayısı ile birlikte mentorluk görüşmelerinin de sayısı arttıkça, sorumluluklarımızın ve bizden beklentilerin de arttığının farkındayız. Şu sıralar yoğun biçimde eğitimlerin sayısını artırarak mentor havuzumuzu genişletme ve daha çok mentiye erişme olanaklarını oluşturmaya çalışıyoruz.”dedi

 

YAZDIR
Yükleniyor...