HABERLER
  • Son Güncelleme : 09.03.2022 12:24
  • Haber Giriş : 24.02.2022 16:32
  • Etkinlik : 24.02.2022

Çağlayan ‘Avukat Çalışma Ofisleri’ Hizmete Girdi

Baromuzun Kartal ve Bakırköy’den sonra Çağlayan’daki ‘Avukat Çalışma Ofisleri’ de avukatların hizmetine açıldı.

CMK eğitimlerinin verildiği, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı karşısındaki NUROL TOWER  13’ncü katı, Çağlayan ‘Avukat Çalışma Ofisleri’ olarak düzenlendi.  Avukat Çalışma Ofisleri, 24 Şubat 2022 Perşembe günü meslektaşlarımıza hizmeti vermeye başladı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Başkan Av. Mehmet DURAKOĞLU, “Meslektaşlarımızın içerisinde bulunduğu ekonomik sorunların en önemlisi büro sorunu idi. Bu sorunu aşabilmek açısından baromuz ne yapabilir, elini taşın altına ne kadar koyabilir düşüncesinden hareketle bir girişim olarak Kartal Adliyesinin karşısında, Bakırköy Adliyesinin karşısında, yürüme mesafelerinde iki ayrı yere Avukat Çalışma Ofislerini açmıştık. Bugün de üçüncüsünü açıyoruz. Meslektaşlarımız diledikleri vakit müvekkilleriyle görüşebilirler. Her türlü görüşmelerini yapabilirler. E-duruşmalarına girebilirler. Çalışmalarını yapabilirler. Özel görüşmeler için kapalı alanlar, genel olarak çalışma alanları olarak ayrı ayrı düzenlemeler yaptık. Bazı meslektaşlarımız paralı zannediyorlar ama paralı da değil. Para falan da istemiyoruz. Meslektaşlarımız büro ihtiyaçlarını gidersinler diye yaptık.  Buna ilişkin biraz cesarete ihtiyacımız var. Şu an için belki de Covid’ten kaynaklanan bir nedenle olabilir. Meslektaşlarımız tarafından beklediğimiz, ben yetişemeyeceğimizi düşünürken, beklediğimiz o ilgiyi göremedik. Bu ilgiyi görebilirsek biz de bu hizmeti genişletmek için o cesareti kendimizde görürüz diye düşünüyorum. Açılışımıza katılan Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Gürkan ALTUN kendisine çok teşekkür ediyoruz. Artvin Baromuzun önceki başkanı Ali Uğur ÇAĞAL burada kendisine çok teşekkür ediyoruz. Katılan yönetici arkadaşlarımıza, meslektaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Açılışa, Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Av Gürkan ALTUN, Baromuz Başkanı Av. Mehmet DURAKOĞLU,  Yönetim Kurulu üyeleri  Av.  Lütfi TOPRAÇ, Av. Naime Elif GÖRGÜLÜ,  Av. Ali GÜRBÜZ,  Av. Sinan NAİPOĞLU,  Av. Burcu ASLAN,   Disiplin Kurulu Başkanı Av. Mustafa Atilla ERDOĞMUŞ, disiplin kurulu üyesi  Av. Nahide TAHAN,  TBB önceki Yönetim Kurulu Üyesi  Av. Filiz SARAÇ , TBB delegeleri  Av. Uğur YETİMOĞLU,  Av. Turgay DEMİRCİ,  Av. Ufuk ÖZKAP, Artvin Barosu önceki Başkanı Av. Ali Uğur ÇAĞAL ile çok sayıda avukat meslektaşımız katıldı. Açılışa katılan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Çalışma ofisine ihtiyaç duyan meslektaşlarımızı bekliyoruz. Meslektaşlarımız, randevuyu BARONET'ten ‘Ofis Randevu’ seçeneğinden alabilirler.

Adres : İstanbul Adalet Sarayı karşısı NUROL TOWER PLAZA 13.KAT. ( İzzetpaşa Mah. Yeni Yol Cad. No: 3. Kat:13 (34387) ŞİŞLİ)

Tel : +90 (212) 393 07 60

YAZDIR
Yükleniyor...