HABERLER
  • Son Güncelleme : 10.03.2022 08:29
  • Haber Giriş : 21.02.2022 15:25
  • Etkinlik : 21.02.2022

İstanbul Barosu’nun Yeni Mobil Uygulaması İstanbul Adliye Rehberi Yayınlandı

İstanbul Barosu Bilgi İşlem Servisi’nce geliştirilen İstanbul Adliye Rehberi isimli mobil uygulama ile İstanbul’da bulunan mahkemeler, cezaevleri, noterler, polis merkezleri ve İstanbul Barosu birimlerinin güncel adres ve iletişim bilgileri cebe taşınıyor. IOS ve Android uyumlu mobil uygulamamıza,

Apple - App Store’dan
https://apps.apple.com/tr/app/i-stanbul-adliye-rehberi/id1597425862?l=tr

Android - Google Play’dan
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adliyerehberi

linklerinden İndirebilirsiniz.

Ayrıca adres ve telefonlarda rastladığınız hatalar için uygulama içerisinden ekibimize geri bildirim yapabilirsiniz.

İstanbul Adliye Rehberi

Adliyeler
Mahkemelerin iletişim bilgilerinin, adliyedeki blok kat ve oda numaralarının, en yakın baro odasının iletişim bilgilerinin bulunduğu bölümdür.

Cezaevleri
İstanbul’da bulunan cezaevlerinin telefon faks ve eposta adreslerinin cezaevi adı veya adresine göre arama yapılabileceği bölümdür. Cezaevinin adresi tıklandığında harita üzerinde görebilmekte mümkündür.

Noterler
İstanbul’da bulunan cezaevlerinin telefon faks ve eposta adreslerinin noter adı veya adresine göre arama yapılabileceği bölümdür. Size en yakın noteri bulunduğunuz ilçe, mahalle, caddeye göre arayabilirsiniz. Noterin adresi tıklandığında harita üzerinde görebilmekte mümkündür.

Polis Merkezleri
İstanbul’da bulunan Polis merkezilerinin telefon bilgilerinin polis merkezi adı veya adresine göre arama yapılabileceği bölümdür. Polis merkezinin adresi tıklandığında harita üzerinde görebilmekte mümkündür.

İstanbul Barosu
Tüm baro birimlerinin adres ve telefon, faks, eposta ve KEP iletişim bilgilerinin bulunduğu bölümdür.

YAZDIR
Yükleniyor...