HABERLER
  • Son Güncelleme : 23.09.2020 13:03
  • Haber Giriş : 24.09.2020 12:55
  • Etkinlik : 24.09.2020

27 Eylül Orman Beslemesi

İSTANBUL BAROSU ve İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MUHTARLIKLAR VE GIDA DAİRE BAŞKANLIĞI İLE VETERİNER HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtköy ormanlarındaki sahipsiz sokak hayvanları için el ele verdi.

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında,

27.09.2020 tarihinde hem sahipsiz sokak hayvanlarımızı besleyip, hem de sağlık taraması yapıyoruz!

 

İstanbul Barosu ve İstanbul Büyükşehir Muhtarlıklar Ve Gıda Daire Başkanlığı İle Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü ortak çalışması ile 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında, 27.09.2020 tarihinde, Kurtköy ormanlarındaki sahipsiz sokak hayvanları beslenecek ve aynı zamanda detaylı sağlık taraması yapılacaktır. Bu önemli etkinlikte Baro Başkanımız Av. Mehmet DURAKOĞLU, İBB Muhtarlıklar ve Gıda Daire Başkanı Sayın Ahmet ATALIK ve İBB Veteriner Hizmetleri Müdürü Vet. Hkm. Muhammet Nuri COŞKUN bizzat yer alacaktır.  

 

Siz değerli hayvan sever meslektaşlarımızı ve desteklerinizi bekliyoruz.

UNUTMAYIN SİZ YOKSANIZ BİR KİŞİ EKSİĞİZ!

 

Sahipsiz dostlarımıza yiyecek yardımında bulunmak için https://www.patifood.com/27-eylul-orman-beslemesi linkinden gönderilecek mamalar, doğrudan buluşma noktasına sevk edilecek ve besleme esnasında kullanılacaktır. Bu linkten destekte bulunulması ya da etkinliğe gelirken beraberinizde yetişkin veya yavru kuru mama, konserve mama, süt ve su getirilmesi mümkündür. Ayrıca önümüzdeki soğuk günleri nazara alarak, kulübe içlerinde kullanılmak üzere kullanmadığınız battaniye, örtü, havlu vb. malzemeleri de getirebilirsiniz.

 

Buluşma tarihi : 27.09.2020 – saat 10:00

Buluşma noktası: Akfırat Shell Benzin İstasyonu, Tepeören, İstanbul Park Blv., Tuzla


 

 
 
 
 

YAZDIR
Yükleniyor...